KAMPANYALAR

Vodofone

Mobiliz Araç Takip sistemi ile araçlarınızın ve saha ekiplerinizin kontrolü sizde olsun! %15 varan yakıt tasarrufu yapın!

 

Paket ve Ücretlendirme

Taahüt Süresi

IoT/M2M Paket Tutarı


Cihaz Aylık Taksit Tutarı

TOPLAM

24 Ay

15 TL

39 TL

54 TL

. Araç Takip Sistemi

Araç takip sistemi, aracınızın anlık ve geçmişe yönelik hareketlerini, coğrafi bilgi sistemi kullanılarak çevrimiçi GPS/GSM uydu bağlantısı ile 7/24 en iyi ve en güvenli şekilde kontrol edebileceğiniz otomasyon sistemidir.

Avantajları nelerdir?

. Filo Kontrolü ve Yakıt Tasarrufu

Araç filosuna ait adres, lokasyon, hız, katedilen mesafe, sürüş zamanı ve rota benzeri bilgilerin anlık olarak kontrol edebilirsiniz. Bu sayede iş ihtiyacı dışında kullanımlar engellenir, rölanti süresi kontrol altında olur; %15’e varan yakıt tasarrufu sağlar.

. Operasyonel Verimlilik

Sürücülere gerçek zamanlı rota ve işyönlendirme gibi uzaktan destek hizmetlerinin sağlanması sonucu etkin km takibi yapılır, bölgelere giriş çıkış raporları oluşturulur, verimlilik artar.

. Güvenli Sürüş

Acil durumlarda veya araç çalınması gibi durumlarda araç filosuna ait lokasyon bilgilerinin paylaşılabilmesi sayesinde sürücü ve araç güvenliği artar.

. Yönetim Kolaylığı

Tüm araçların tek merkezden, tek ekrandan kontrol edilmesi sayesinde etkin sürücü performansı takibi ve yönetim kolaylığı sağlanır.

 

Abonelik Sözleşmesi için tıklayınız.

Taahhütname için tıklayınız.

Hemen Başvur

©2017 - Filo Sistem. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi