KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Filo Sistem´ya (Bu metinde "Filo Sistem" olarak kullanılacaktır) aittir.

Filo Sistem internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Filo Sistem ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Filo Sistem internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini filosistem.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. filosistem.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

Filo Sistem internet sitesini ziyaret eden ve Filo Sistem sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2017 - Filo Sistem. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi