Vodafone

Mobiliz Araç Takip sistemi ile araçlarınızın ve saha ekiplerinizin kontrolü sizde olsun! %15 varan yakıt tasarrufu yapın!   

 

Paket ve Ücretlendirme

Taahüt Süresi IoT/M2M Paket Tutarı Cihaz Aylık Taksit Tutarı Toplam
24 Ay 16 TL 79 TL 95 TL
       

Araç Takip Sistemi

Araç takip sistemi, aracınızın anlık ve geçmişe yönelik hareketlerini, coğrafi bilgi sistemi kullanılarak çevrimiçi GPS/GSM uydu bağlantısı ile 7/24 en iyi ve en güvenli şekilde kontrol edebileceğiniz otomasyon sistemidir.

 

Avantajları nelerdir?

 

.Filo Kontrolü ve Yakıt Tasarrufu

Araç filosuna ait adres, lokasyon, hız, katedilen mesafe, sürüş zamanı ve rota benzeri bilgilerin anlık olarak kontrol edebilirsiniz. Bu sayede iş ihtiyacı dışında kullanımlar engellenir, rölanti süresi kontrol altında olur; %15’e varan yakıt tasarrufu sağlar.

 

Operasyonel Verimlilik

Sürücülere gerçek zamanlı rota ve işyönlendirme gibi uzaktan destek hizmetlerinin sağlanması sonucu etkin km takibi yapılır, bölgelere giriş çıkış raporları oluşturulur, verimlilik artar.

 

Güvenli Sürüş

Acil durumlarda veya araç çalınması gibi durumlarda araç filosuna ait lokasyon bilgilerinin paylaşılabilmesi sayesinde sürücü ve araç güvenliği artar.

 

Yönetim Kolaylığı

Tüm araçların tek merkezden, tek ekrandan kontrol edilmesi sayesinde etkin sürücü performansı takibi ve yönetim kolaylığı sağlanır.

 


©2022 - Filo Sistem. Tüm Hakları Saklıdır.